• beni neden kimse oylamıyor

  4.
  beni neden kimse oylamıyor
  1 -1 ... bana abi deme asuman
 • 23 aralık 2011 cudi dağı pkk operasyonu

  8.
  aslı, 27'si ölü 32 teröristin ele geçirildiği haberidir.
  http://www.internethaber....re-mezar-oldu-391524h.htm
  1 ... bana abi deme asuman
 • adını feriha koydum

  757.
  ilk defa izlediğim ve bir daha izlemeyeceğim dizi. ne feriha'ymış arkadaş dizideki erkek nüfüsünün yarısı ondan hoşlanıyor. görende dünya güzeli sanacak. hoş güzel kız bende hoşlanıyorum ama o ayrı tabi.
  5 -1 ... bana abi deme asuman
 • küçük bir kız çocuğu

  9.
  bir değişik versiyonu bir minik kız çocuğu'dur. ahmet kaya pek güzel okumuştur bu şarkıyı.
  http://www.youtube.com/watch?v=-uUpG5vDkYg
  -1 ... bana abi deme asuman
 • hoşlandığı kişiye reddedilme duygusuyla açılamamak

  4.
  açılıp, rahatlamak her zaman daha iyidir. baktın o da senden hoşlaşıyor oh ne ala, yok eğer sana yol gösteriyorsa sırtındaki yükten kurtulduğuna şükret. kendini sıkıntıya sokma boşyere, açıl rahatla.
  1 ... bana abi deme asuman
 • 280 liraya yükselen öğrenci kredisi

  13.
  ilk defa almaya başlayacak olanların ve 4 sene sonunda belirli artışla 350 tl ortalamaya ulaştığını varsaydığımızda, kıça kaçıcak 14000(yazıyla on dört bin) tl nin habercisidir. hayırlısı olsun canım benim. güle güle harca, 6 sene sonra hatırlarsın bugünü.
  1 ... bana abi deme asuman
 • winston vs muratti

  7.
  winston çok pis kokar, muratti daha az.
  2 ... bana abi deme asuman
 • içinde cinsellik olmayan temiz filmler

  41.
  (bkz: Body of Lies)
  (bkz: Hotel Rwanda)
  (bkz: shooter)
  (bkz: pan s labyrinth)
  (bkz: the pursuit of happiness)
  ... bana abi deme asuman
 • amerika türkiye dostluğu

  6.
  temelleri neredeyse 100 sene öncesine dayanan birliktelik. atatürk, erzurum ve sivas kongresi öncesinde birkaç kez dirsek temasına girmiş onlarında desteğini nasıl alabiliriz diye düşünmüş yani. maksat yardım alabilmek manda fikrinden kurtulamk. çokta mantıklı o zamanın şartları düşünüldüğünde. (bkz: ama hangi atatürk)
  ... bana abi deme asuman
 • hastası olunan sözler

  9664.
  asıl açıklanması gereken, neden aç insanın çaldığı ya da sömürülen adamın grev yaptığı değil; neden aç insanların çoğunun çalmadığı ve sömürülenlerin çoğunun greve gitmediğidir.

  william rich
  edit: imla.
  3 ... bana abi deme asuman
 • taksim de fransız bayrağı yakmak

  14.
  kesinlikle tasvip etmediğim ve hiçbir zamanda etmiyeceğim eylem. bayrak kutsaldır arkadaşım kim ne derse desin. bizim bayrağımız bize ne kadar kutsal ve özelse başka bir ülkenin bayrağı da o kadar kutsal ve özeldir onlar adına. o bayrak bizim için bir anlam ifade etmese de onlar için ediyor. bayrak yakacağına mallarını boykot et, alma, aldırma, kullanma. bunlar o eylemden çok daha karakterli tepkidir.
  ... bana abi deme asuman
 • ancak bir öğrenci evinde olabilecek şeyler

  785.
  mutfağın ağzına kadar çöple dolması. şaka değil gerçek abicim. benim evim değildi ama arkadaşımın evinde bunu sıkça görürdüm. mutfak kapısından içeriye adım atamazdık. heryer çöple doluyordu mutfakla. arada gaza gelip kendileri temizliyordu ya da sağolsun birkaç kız arkadaş temizliğe yardım ediyordu. hakkı ödenmez o kızcağızların. hepsine şükranlarımı gönderiyorum arkadaşlarım adına.
  1 -1 ... bana abi deme asuman
 • telefonun dinlenmesi

  6.
  ülkemizde de bolca yapılan eylemdir. dinlenmesini engelleyecek birşey çıktı kardeşim hemde bugün değil bayadır var. jammer deniyor adına. sinyal kesiyor. başbakan dahil yükseklerde bulunan bir cümle zevat kullanır. bir yere giderken araçlardan birinde mutlaka vardır. askeriyede bolca bulunur. her konvoya neredeyse dahil edilir. kışladan servisle evine giden askeri personeli takip eden veya bir operasyona katılan birlikte her daim bir jammer vardır.
  ... bana abi deme asuman
 • günü en iyi anlatan şarkı

  4855.
  Lenny Krawitz - Believe in me

  http://www.youtube.com/watch?v=zLDIcIrZO8Y
  2 ... bana abi deme asuman
 • kürtçe sözcükler

  29.
  ilginçliği nereden kaynaklanıyor diye düşünüpte bir türlü bulamadığım kelimeler. harbi nesi ilginç?
  edit: Allah sana akıl versin evladım.
  1 -1 ... bana abi deme asuman
 • kızların saçını boyatma hastalığı

  3.
  üniversitede başlayacak ve ömür boyu devam edecek hastalık. hepsinde olmasa da bir kısmında sıkılma mevzusu haddinden fazla bir olgudur. herşeyden çok çabuk sıkılabiliyorlar. saçlarından, kaşlarından kısacası herşeyden. bu yüzden anlamaya çalışmamak lazım. he deyip devam etmek lazım. kadınlar anlaşılacak canlılar değil çünkü. hem anlamaya da gerek yoktur efendim. sevin yeter.
  (bkz: kadınları anlamaya çalışmak)
  ... bana abi deme asuman
 • marsilya millet vekilinin irkilmesi

  5.
  (bkz: madem türksün göster de ürksün)
  2 ... bana abi deme asuman
 • leonard cohen

  110.
  waiting for the miracle ile sizi uzak diyarlara götürecek muhteşem ses. nasıl bir ton, nasıl bir hava ile söylüyor arkadaş insanı mest ediyor yahu. uzun olmasına karşın hiçte sıkmıyor, gayette rahatlatıyor. dinlemekte fayda görüyorum hele ki böyle havalarda.
  http://www.youtube.com/watch?v=Zc_dgbCHs58
  1 ... bana abi deme asuman
 • 23 aralık 2011 emekli milletvekili maaş zammı

  31.
  maaş zammından önce anlayamadığım emeklilikleridir öncelikle. hangi iş var dünyada 4 sene çalışıp sonra emekli olunabilecek? nasıl bir düzen lan bu? hem 7700 tl emekli maaşı mı 4 sene sonunda? el insaff!
  bir de şu var, işlerine gelen mevzuda nasıl ortak hareket ediyorlar bunu da gördük çok şükür. herhalde ender görülecek olaylardan biriside bu. şike yasasında vardı böyle bir durum birde şimdi oluyor. çıkar mevzusu sadece birileri için değilmiş demekki. hepsi için aynı şey geçerli. al birini vur ötekine.
  1 ... bana abi deme asuman
 • ahmet davutoğlu

  385.
  cumhuriyet tarihinin en değerli diplomatlarından biri. vay efendim istifa etmeliymiş. sözlükte arkadaşların birçoğu kendi alanlarında üstat seviyesine yükseldiklerinden başkalarını hep küçük görüyorlar sanırım. adamın başarısını, büyüklüğünü, yaptıklarını aynı fikirleri paylaşan, paylaşmayan herkes takdir ediyor. ama bizimkilere genede yaranılmıyor. ak partili ya hemen bok atın. sizin gibi insanlara ne lazım bilmiyorum. çıkarın at gözlüklerinide dünyayı daha rahat görün, bakın noluyor etrafta.
  3 -1 ... bana abi deme asuman
 • yeni şeyler getiriyorum